Proč právě my

Proč byste měli navštívit naši prodejnu?

Profesionální přístup

Všichni naši zaměstnanci se pravidelně účastní školení přímo u předních značek nářadí, aby našim zákazníkům mohli poskytnout co nejpřesnější informace a doporučit ideální stroj.

Moderní prostorná prodejna

Otevřeli jsme pro vás novou prostornou prodejnu, ve které si zboží můžete prohlédnout a "osahat", aby jste si vybrali ten stroj, který bude ideální právě pro vaše potřeby.

Služby

Poskytujeme vám záruční i pozáruční servis, aby životnost vašich strojů byla co nejdelší. Nabízíme vám také možnost si stroje, které využijete jen občas zapůjčit v naší půčovně strojů.

Firemní zákazníci

Spolupracujeme s více než 300 firmami ze Šumperka a okolí i z celé České republiky a naší prioritou je naprostá spokojenost našich zákazníků.

Zkušenosti

Jsme na trhu s nářadím a zahradní technikou již více než 25 let. Máme zkušenosti téměř s každým strojem na českém trhu. Proto vám dokážeme poradit, který stroj je ideální právě pro vaše specifické potřeby.

Doprava

Pokud si nemůžete zakoupené zboží dopravit domů sami, rádi vám zařídíme přepravní službu, nebo sami dovezeme po Šumperku a okolí.

KEDUL ŠUMPERK, s.r.o.

250+

stálých firemních zákazníků

 

100+

spokojených zákazníků za den

 

15.000+

položek skladem
na prodejně

 

25+

let zkušeností
na trhu

 

2.500+

opravených strojů
ročně